Turistické Visa, Cestování, Dovolená ...

Švýcarsko > Moldavsko Od 1. ledna 2007 mohou státní příslušníci Evropské unie, Spojených států, Kanady, Švýcarska a Japonska, zadejte Moldavskou republiku bez víza.

 
Francouzští státní příslušníci přecházející nebo bydlištěm v Moldavsku, musí mít platný cestovní pas.
 
Platnost pasu musí být delší než 6 měsíců ode dne vstupu na území Moldavska.
Doba pobytu nesmí přesáhnout 90 dnů za semestr.
 
V případě překročení maximální délku povoleného pobytu, je uložena pokuta cestovatele a nepřípustnosti 3 let se podává.
 
Datum na území moldavské být doloženo otiskem razítka umístěného v pasu při překračování hranice. Pro návštěvníky, kteří přijedou letadlem, je tento krok provádí pohraniční stráže na letišti v Kišiněvě. Když přijedete autem, ujistěte se, že stráví pouze příslušníci pohraniční úředníky, kteří jsou jediní dovoleno provést tento krok.
 
Upozornění: Vstup Podněstří nevede k uplatnění takového vyrovnávací paměti, nutit cestující mít, po příjezdu, aby upravily své situace s migrační úřad v Kišiněvě.
Od 1. září 2001 moldavské orgány požadují cizinců, kteří si přejí zůstat v republice prezentace Moldavsko, peněžních, minimálně US $ 250 (nebo ekvivalent ve volně směnitelné měně). Kreditní karty nejsou považovány za důkaz zdrojů. Non-předložení této částky může mít za následek odepření vstupu na území Moldavska.
Vyplňte tento formulář:
- Chcete-li podat žádost o informace
- Chcete-li zanechat vzkaz na této stránce a podílet se na diskusním fóru.
- Chcete-li dostávat pravidelné aktualizace (Newsletter).
Pouze zpráva se objeví na této stránce. Vaše osobní údaje zůstanou důvěrné.

Celé jméno :


email :*


město : *


země : *


povolání :


zpráva : *


*
5643 - Ahoj Tesy mam dotaz jestli mě může znizmout chesta z ostrova. Ja si kopal cobblestone a pak jsem si ho chtěl dat do chesty a ona tam nebyla. Dedky za odpověd Kubcaca

5232 - Pls moc vas prosim o radu na skcbloyku nemůžu dělat a vyre1bět dalšed ostrovy ani je mazat pls prosedm TesCZ o restart. A jo , abyste si nemysleli že sem ty věci nějak využival tak to ne , ja hraju podstivě a nikdy nepodve1dim . Předem děkuji za odpověď .

5093 - Awesome. Sure, construction isn't taotlly funded, but put it in context: this proposal is arising out of a request to vacate a few ridiculous alleys. It's mitigation directed toward enhanced public access around the development. Try to find someone who is lamenting the loss of those alleys. So, I'm all for it, regardless of whether construction of the rest of it is currently unfunded. Cycle tracks (where you already have the right-of-way space) are cheap. If the design is already paid for, the construction will happen in time.