Tūrisma Vīzu, ceļojumi, atpūta ...

Lielbritānija > Moldova Kopš 2007.gada 1.janvāra, pilsoņi Eiropas Savienības, ASV, Kanādā, Šveicē un Japānā, var ievadīt Moldovu bez vīzas.

 
Francijas pilsoņi tranzītā vai uzturas Moldovā jābūt derīgai pasei.
 
Par pases derīguma jābūt vairāk nekā 6 mēnešu laikā no dienas, kad stājas Moldovas teritorijas.
Uzturēšanās termiņš nedrīkst pārsniegt 90 dienas pusgada.
 
Gadījumā nepārsniedz maksimālo atļauto uzturēšanās ilgumu, soda naudu uzliek uz ceļotāju un nepieļaujamību 3 gadu tiek pasniegtas.
 
Gada Moldovas teritorijā datumu apliecina ar zīmogu ieliek pasē, šķērsojot robežu. Apmeklētājiem, kas ierodas ar gaisa transportu, šis solis tiek veikts robežsargi lidostā Kišiņevā. Kad jūs ieradīsieties ar automašīnu, pārliecinieties tērēt tikai pierobežas amatpersonas, kas ir vienīgie, atļauts veikt šo soli.
 
Uzmanību: ieeja Piedņestrā nedod piemērot šādu buferi, liekot ceļotājs ir, ierodoties, lai nokārtotu savas situācijas ar migrācijas biroju Kišiņevā.
Kopš septembris 1 2001 Moldovas iestādes pieprasa ārvalstu pilsoņiem, kuri vēlas uzturēties un Moldovas prezentācijas, naudas, minimums US $ 250 (vai ekvivalents konvertējamā valūtā) Republikā. Kredītkartes netiek uzskatīti līdzekļu pierādīšana. Neiesniegšanu no šīs summas var izraisīt noliegšanu stāšanās Moldovas teritorijas.
Aizpildiet šo formu:
- Lai veiktu informācijas pieprasījumu
- Atstāt ziņu par šo lapu un piedalīties diskusiju forumā.
- Lai saņemtu regulārus atjauninājumus (Newsletter).
Tikai ziņa parādīsies šajā lapā. Jūsu personiskie dati būs konfidenciāli.

pilns nosaukums :


e-pasts :*


pilsēta : *


valsts : *


profesija :


ziņa : *


*