Turist vizesi, Seyahat, Seyahat ...

İsveç > Moldova 1 Ocak 2007 tarihinden itibaren, Avrupa Birliği, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İsviçre ve Japonya, vatandaşları vizesiz Moldova Cumhuriyeti girebilirsiniz.

 
Moldova transit veya ikamet Fransız uyruklu geçerli bir pasaport gerekmektedir.
 
Pasaportun geçerlilik Moldova topraklarına girdiği tarihten itibaren 6 aydan fazla olmalıdır.
Kalış dönemi dönem başına 90 günü aşamaz.
 
Yetkili fiyatının azami süresinin aşılması durumunda, ince 3 yıl gezgin ve kabul edilmezlik dayatılan tebliğ edilir.
 
Moldovalı topraklarında tarih sınırı geçerken pasaport yerleştirilen bir damga ile kanıtlandığı üzere. Hava yoluyla gelen ziyaretçiler için, bu adımı Chisinau havaalanında sınır muhafızları tarafından yürütülmektedir. Eğer araba ile geldiğinde, bu adımı gerçekleştirmek için izin verilen tek olanlar sınır yetkililerinin yalnızca harcamak emin olun.
 
Dikkat: Giriş Transdinyester Chisinau göç ofisi ile kendi durumunu düzene, girişte, gezgin olması zorlamadan, böyle bir tampon başvuruya yol vermez.
1 Eylül 2001 tarihinden bu yana, Moldovalı yetkililerin Moldova sunum, nakit, 250 ABD Doları (veya konvertibl bir para eşdeğeri) en az Cumhuriyeti içinde kalmak isteyen yabancı uyruklu gerektirir. Kredi kartları kaynakların kanıt olarak kabul edilmez. Bu miktarın Olmayan teslim Moldova topraklarına girdiği reddine neden olabilir.
Bu formu doldurun:
- Bilgi isteği yapmak için
- Bu sayfada bir mesaj bırakın ve tartışma forumu katılmak.
- Düzenli güncellemeler (Bülten) almak için.
Sadece mesaj bu sayfada görünecektir. Kişisel bilgileriniz gizli kalacaktır.

Tam adı :


e-posta :*


kasaba : *


ülke : *


meslek :


mesaj : *


*
5611 - a sud. Allenza tra la banca mondiale e la Web Foundation: lanicanoa0la Open Government Data Community of Practice (CoP). Sare0 rivolta a progetti per i paesi in via

5199 - I couldn't come, but I am deeitinfly buying it. Especially since I will hopefully have a job that I get paid for by then. I would hope so, after spending 5 hours (I'm not even kidding) on the Sainsbury's website this morning trying to apply. I hate online applications.I'm glad you're feeling okay about it. It's always at least twice as good as you think anyway, so I'm imagining it's pretty brilliant.

5051 - Duzdur ki islamda telaq var amma islam pilxgsooiyasi bosanmaq isdeyen sexslere son ana qeder gozel meslehetler verir ki onlar ayrilmasinlar cunki bu qanunun islamda olmasina baxmaya Allahtalanin telaqdan xoslanmadigi da islamda var axi biz niye onu nezere olmiriq ki islam bize evlenmey ucun qarsi terefi tanimaq ucun azadliq vermis ve iki terefin biri biri ile gorusub sohbet etmesine cercive daxolinde icazeni ele ona gore vermisdir ki sonra bele bosanma meseleri ortaya cixmasin İnseallah muselman baci ve qardaslarimiz evlemmezden evvel qarsi terefi gozel taniyandan sonra evlenerler ta islam aleminde bosanmalar olmain