Visa Imigracija Pilietybė, natūralizacijos ...

Vengrija > Graikija Graikijos pilietis

 
Visi klausimai dėl Graikijos pilietybės, įskaitant teisę į Graikijos pilietis, šią teisę ir privalomas prielaidų mankšta, reglamentuoja Graikijos pilietybę (ar pilietybė) kodekso (Įstatymas Nr 1438/1984), kartu su susijusiais teisės aktais (daugiausia įstatymas Nr 2910/2001).
 
PAGRINDINIAI ASPEKTAI Pirmiau minėtus teisės aktus
 
1. Asmuo įgyja Graikijos pilietis gimimo metu, jei asmuo yra gimęs Graikijos pilietybę tėvų - tai yra, yra Graikijos pilietis palikuonių, neatsižvelgiant į tai, ar patronuojanti pasinaudojo jo / jos teisę į pilietybę.
2. Graikijos pilietis yra asmuo, kuris yra tinkamai registruotas Graikijos Respublikos savivaldybės Records.
3. Registracija Savivaldybių ataskaitos Graikijos Respublikos teisinė prielaida graikų pilietybės. Kaip, pavyzdžiui, registracijos pažymėjimas yra teisinis įrodymas, kad Graikijos pilietis. Siekiant gauti registracijos pažymėjimas, Graikijos piliečiai, nuolat gyvenantys Kanadoje per vietos Graikijos konsulinių institucijų, kuris savo ruožtu perduoda prašymą į kompetentingų Graikijos valdžios institucijos (savivaldybės), kurie išduoda registracijos pažymėjimą. Tiek vaiko tėvų santuokos registracija, taip pat, pareiškėjo gimimo registravimas, yra būtinos sąlygos dėl registracijos liudijimo išdavimo. Graikijos konsulatai Kanadoje atlikti visų būtinų ir atitinkamos registracijos procesus.
 
Norėdami gauti daugiau informacijos apie teisės į Graikijos pilietybės ir naudojimąsi šia teise, kreipkitės į artimiausią Graikijos konsulatas Kanados. Graikijos konsulatai ir ambasados ​​Kanadoje konsulinė įstaiga privalo taikyti atitinkamus Graikijos teisės aktų nuostatas, jūsų konkrečiu atveju ir pateikti raštišką paaiškinimą, kad Graikijos pilietybės ir pakankamai naudojimąsi šia teise tvarkos prielaidų egzistavimą. Visais atvejais tai nėra konsulatai, kad įsitikinti, pilietybė, nes tai priklauso Bendrųjų rajonų ir Graikijos vidaus reikalų, viešojo administravimo ir decentralizacijos ministerija jurisdikcijai.
 
Optimalų paslaugų, kreiptis į artimiausią Graikijos konsulinė įstaiga per faksu arba raštu arba elektroniniu būdu, yra labai rekomenduojama. Taigi, turi kreiptis į atitinkamą konsuliniai darbuotojai telefonu, siekiant nustatyti susitikimą. Prašome pasiimti visus duomenis ir dokumentus, nustatančius savo graikišką kilmę.
 
Galiausiai, reikėtų pažymėti, kad pagal Graikijos teisę, Graikijos pilietybė yra prigimtinės teisės gimusiems asmenims, vienam iš tėvų, kuris yra Graikijos pilietis. Kaip, pavyzdžiui, Graikijos konsulinės institucijos ne "suteikti Graikijos pilietis". Vietoj to, per Graikijos įstatymo nuostatų ir jos nustatytų procedūrų, jie padeda jums pasinaudoti teisę į pilietybę. Asmens registracija Graikijos miesto savivaldybės dokumentų yra apie jo pripažinimą / jos teisę į Graikijos valstybės pilietybės, ir dėl to Graikijos paso prielaida.
Užpildyti šią formą:
- Kad prašymą pateikti informaciją
Norėdami palikti pranešimą šiame puslapyje, ir dalyvauti diskusijų forume.
- Norėdami gauti reguliarius atnaujinimus (Naujienos).
Tik pranešimas bus rodomi šiame puslapyje. Jūsų asmeniniai duomenys išliks konfidencialūs.

vardas, pavardė :


laišką :*


miestas : *


šalis : *


profesija :


žinutė : *


*