Visa Imigrace Občanství, Naturalization ...

Maďarsko > Řecko ŘECKÝ OBČANSTVÍ

 
Všechny záležitosti týkající řecké občanství, včetně práva na řecké občanství, jsou výkon tohoto práva a povinné předpokladů, řídí řecké národnosti (nebo občanství) zákoník (zákon č. 1438/1984), spolu s navazujícími právními předpisy (zejména Law č. 2910/2001).
 
HLAVNÍ PRVKY z výše uvedených PŘEDPISŮ
 
1. Osoba získá řecké občanství v době narození, pokud se tato osoba je zrozen, aby rodič řecké národnosti - to je, je potomkem řeckého občana, bez ohledu na to, zda je mateřská využil jeho / její právo na občanství.
2. Řecký občan je osoba, která je řádně zapsaná v záznamech obce Řecké republiky.
3. Registrace v Městském evidence Řecké republiky je právním předpokladem pro řecké občanství. Jako takový, Osvědčení o registraci představuje právní důkaz řecké občanství. Za účelem získání osvědčení o zápisu, řečtí občané s trvalým pobytem v Kanadě platí prostřednictvím místních řeckých konzulárními úřady, které zase předá žádost příslušnému (obecní) Řecké orgány, které vydávají osvědčení o zápisu. Oba registrace manželství rodičů, stejně jako, registrace žadatele narození, jsou předpokladem pro vydání osvědčení o zápisu. Řecké konzuláty v Kanadě vykonávat všechny potřebné a důležité registraci procesy.
 
Pro více informací o právu na řecké občanství a výkon tohoto práva, obraťte se na nejbližší řeckému konzulátu v Kanadě. Řecké Konzuláty a velvyslanectví konzulární úřad v Kanadě jsou povinny uplatňovat příslušná řecké právní předpisy vašem konkrétním případě a dát písemné vysvětlení, pokud jde o existenci předpokladů pro řecké občanství a požadované postup pro výkon tohoto práva. Ve všech případech, to není o konzuláty, že ověřit občanství, protože to spadá do pravomoci obecných obvodů a řeckého ministerstva vnitra, veřejné správy a decentralizace.
 
Pro optimální služby, se mohou obrátit na nejbližší řecké konzulární úřad, ať elektronicky, prostřednictvím faxu nebo písemně je vysoce doporučeno. Takže se obrátíte na příslušný konzulární zaměstnanec po telefonu s cílem vytvořit schůzku. Prosím, s sebou veškeré údaje a dokumenty o zřízení svůj řecký původ.
 
Konečně, je třeba připomenout, že v souladu s řeckým zákonem, řecké občanství je přirozené právo osob narozených rodiči, který je občanem řecké. Jako takový, řecké konzulární úřady nejsou "udělit řecké občanství". Místo toho, prostřednictvím ustanovení řeckého práva, a jeho stanovených postupů, které vám pomohou uplatnit právo na občanství. Jednotlivce zápis do záznamů o řecké obce představuje uznání jeho / její právo na občanství ze strany řeckého státu, a proto, je předpokladem pro řecký cestovní pas.
Vyplňte tento formulář:
- Chcete-li podat žádost o informace
- Chcete-li zanechat vzkaz na této stránce a podílet se na diskusním fóru.
- Chcete-li dostávat pravidelné aktualizace (Newsletter).
Pouze zpráva se objeví na této stránce. Vaše osobní údaje zůstanou důvěrné.

Celé jméno :


email :*


město : *


země : *


povolání :


zpráva : *


*