Vize Göçmenlik Vatandaşlık, Vatandaşlık ...

Haiti > Yunanistan YUNAN VATANDAŞLIK

 
Yunan Vatandaşlık hakkı dahil olmak üzere Yunan Vatandaşlık, ilgili tüm hususlar, bu hak ve zorunlu önkoşullar egzersiz, ilgili mevzuat (başta Kanunu ile birlikte, Yunan Uyruk (veya Vatandaşlık) Kanunu (Kanun No 1438/1984) tarafından yönetilir No 2910/2001).
 
Yukarıda belirtilen MEVZUAT ANA ELEMANLARI
 
1. Kişi Yunan Uyruk bir ebeveyn için doğmuş olduğunu söyledi eğer bir kişi, doğum sırasında Yunan vatandaşlığı kazanır - ne olursa olsun, ebeveyn / Vatandaşlık onu sağ icra bakılmaksızın, bir Yunan vatandaşının yavrusudur olduğunu.
2. Bir Yunan Vatandaşı usulüne Helen Cumhuriyeti Belediyesi Kayıt kayıtlı bir kişidir.
3. Yunanistan Cumhuriyeti Belediye Records Kayıt Yunan Vatandaşlık için yasal dayanak noktasıdır. Bu nedenle, Tescil Belgesi Yunan Vatandaşlık hukuki kanıt oluşturmaktadır. Tescil Belgesi almak için, kalıcı Kanada'da yaşayan Yunan vatandaşı sırayla Tescil Belgesi vermesi yetkili (Belediye) Yunan Yetkililer, uygulama iletir, hangi yerel Yunan konsolosluk makamları aracılığıyla başvurabilir. Ebeveynlerin evlilik kaydı yanı sıra, başvurucunun doğum tarihi, iki Tescil Belgesinin verilmesi için şarttır. Kanada'da Yunan Konsoloslukları tüm gerekli ve ilgili kayıt işlemleri yürütmek.
 
Yunan Vatandaşlık ve bu Sağ egzersiz Sağ hakkında daha fazla bilgi için, Kanada'da size en yakın Yunan konsolosluğu başvurun. Yunan Konsolosluklar ve Kanada Büyükelçiliği Konsolosluk Ofisi belirli durumunuz için ilgili Yunan mevzuat hükümleri uygulanır ve bu Sağ egzersiz Yunan Vatandaşlık ve gerekli prosedürü için ön koşulların varlığı konusunda yazılı bir açıklama vermek zorundadırlar. Tüm durumlarda, Konsolosluklar olmadığını tespit vatandaşlık, bu Genel İlçeler ve Yunan İçişleri Bakanlığı, Kamu Yönetimi ve Ademi Merkeziyet ve yetki alanına düşer.
 
Optimum hizmet için, faks yoluyla veya yazılı olarak ya elektronik yakın Yunan Konsolosluk ofisine başvurarak şiddetle tavsiye edilir. Yani bir toplantı ayarlamak için telefonla uygun Konsolosluk çalışanı temas edilir. Tüm verileri ve Yunan kökenli kuran belgeler birlikte getir.
 
Son olarak, Yunan Kanunu uyarınca, Yunan vatandaşlığı bir Yunan vatandaşı olan bir ebeveyn için doğan kişilerin içsel bir haktır, dikkat edilmelidir. Bunun gibi, Yunan Konsolosluk yetkilileri "Yunan vatandaşlığı hakkı" yok. Bunun yerine, Yunan Kanunu hükümlerine ve öngörülen prosedürler aracılığıyla, onlar Vatandaşlık Hakkı egzersiz size yardımcı. Yunan Belediyesi kayıtlarında bir bireyin kaydı onun tanınması / onu sağ Yunan Devlet tarafından Vatandaşlık, ve bu nedenle, Yunan Passport için öncül teşkil etmektedir.
Bu formu doldurun:
- Bilgi isteği yapmak için
- Bu sayfada bir mesaj bırakın ve tartışma forumu katılmak.
- Düzenli güncellemeler (Bülten) almak için.
Sadece mesaj bu sayfada görünecektir. Kişisel bilgileriniz gizli kalacaktır.

Tam adı :


e-posta :*


kasaba : *


ülke : *


meslek :


mesaj : *


*