Імміграційної візи громадянства, натуралізації ...

Гонконг > Греція Грецьке громадянство

 
Всі питання, що стосуються грецького громадянства, включаючи право на грецьке громадянство, здійснення цього права та обов'язкові умови, регулюються грецької національності (або громадянства) кодекс (Закон № 1438/1984), а також пов'язаного з ним законодавства (в основному законі № 2910/2001).
 
ОСНОВНІ ЕЛЕМЕНТИ вищезазначених ЗАКОНОДАВСТВО
 
1. Особа набуває грецьке громадянство на момент народження, якщо зазначені особи, народжені батьками грецького громадянства - тобто, є нащадком грецьких громадян, незалежно від того, батько здійснює його / її право на громадянство.
2. Грецький громадянин є особою, належно зареєстровані в звітах мерії Грецької Республіки.
3. Реєстрація в муніципальній звіти Грецька Республіка є правовою передумовою для грецького громадянства. Таким чином, свідоцтво про реєстрацію є юридичним доказом грецького громадянства. Для того, щоб отримати свідоцтво про реєстрацію, грецькі громадяни, які постійно проживають в Канаді застосовувати через місцеві грецькі консульські органи, які, в свою чергу, передає запит до компетентного (муніципальних) Грецькі власті, які видають свідоцтво про реєстрацію. Обидва реєстрації шлюбу батьків, а також, реєстрація народження заявника, є необхідними умовами для видачі свідоцтва про реєстрацію. Грецькі консульства в Канаді виконувати всі необхідні й відповідні процеси реєстрації.
 
Для отримання додаткової інформації про право на грецькому громадянство і цим правом, зверніться до найближчого грецького консульства в Канаді. Грецькі консульства і посольства Консульський відділ в Канаді зобов'язані застосовувати відповідні грецькі законодавчих положень у вашому конкретному випадку і дати письмове пояснення про існування передумов для грецького громадянства і необхідною процедурою для здійснення цього права. У всіх випадках, це не Консульства, що встановити громадянство, так як це входить у компетенцію Генеральної Райони та грецького міністерства внутрішніх справ, державної адміністрації та децентралізації.
 
Для оптимального обслуговування, звернувшись в найближчий офіс грецької консульської або в електронному вигляді, по факсу або в письмовому вигляді, настійно рекомендується. Таким чином, зв'язується з відповідним консульським службовцем по телефону для того, щоб встановити зустрічі. Будь ласка, візьміть з собою всі дані і документи, що підтверджують ваше грецького походження.
 
Нарешті, слід зазначити, що відповідно до грецьким законом, грецьке громадянство є невід'ємним правом осіб, які народилися на батька, який є громадянином Греції. Таким чином, грецька влада консульської не "надати грецького громадянства". Замість цього, на основі положень грецького закону, і його передбачені процедури, вони допоможуть Вам здійснити право на громадянство. Реєстрацію фізичної особи у запису грецького муніципалітету є визнанням його / її право на громадянство за грецьким державі, і, таким чином, передумови для грецького паспорта.
Заповніть цю форму:
- Щоб зробити запит про надання інформації
- Щоб залишити повідомлення на цій сторінці та взяти участь в обговоренні матеріалу на форумі.
- Щоб отримувати регулярні оновлення (бюлетень).
Тільки з'явиться повідомлення на цій сторінці. Ваші особисті дані залишаться конфіденційними.

Повне ім'я :


електронній пошті :*


місто : *


країна : *


професія :


повідомлення : *


*